این روزها من و همسری نزدیک میشیم به چهارمین سالگرد عروسیمون، روز قشنگی که ما رو زیر یک سقف برد و خدا رو شکر روزهای شاد و قشنگی رو با هم سپری کردیم. خدای مهربونم رو هزاران بار سپاس که زندگی خوب و شادی داریم.

زندگی مشترک با 2 اصل همیشه پا میگیره: صداقت و گذشت. خدا رو شکر که همسری هم به این 2 اصل پی برده و واقعا ازش ممنونم که همیشه بهم کمک میکنه و خستگی هامو میفهمه!

وقتی که سر کار میرم بعضی روزها همسری زحمت نگهداری از حسین رو میکشه و این خیال منو خیلی راحت میکنه. درسته که مامانم خیلی بیشتر از همسری بهش میرسه ولی خب به هر حال بچه به محبت پدر و مادر نیاز داره و وقتی که پیش باباشه دیگه خیالم راحت راحته!

پسرک گلم این روزها خیلی شیرین کاری میکنه... عاشق معماست. دوست داره با کلید قفل رو باز کنه و در بطری رو ببنده و... وقتی باباش می رفت سلمونی من همه ی اشیاء مورد علاقه اش ازجمله کیف پولم، گوشیم سوییچ، کلید خونه و... رو دادم که باهاشون سرگرم بشه و اذیت نکنه دست آخر همسری نتونسته با اینا ساکتش کنه به سلمونیه گفته: قفل مغازه ات رو بده و با کلید هی تلاش میکرده باز و بسته اش کنه و اینجوری موهاشو کوتاه کردن! ولی خب تکون داده بود و یه جاهاییش یه ذره خراب شده بود.... اما جمله نمیگه و من هنوز در انتظار جمله های بامزه اش هستم.

/ 8 نظر / 15 بازدید
شهـلا

سـلام دوس جونم... وبت خیلی قشنگه، من تو وبم کلی چـیز باحال دارم که حتما خوشت میاد، اگه دوس داشتی یه سر بهم بزن، ضرر نمیکنی، مایل به تبادل لینک بودی خبرم کن . ممنون ... منتظرمااااا.

سلام لطفا کمک کنید و نظر بدهید وبلاگ را با چه بحثی شروع کنم 1.شیطان پرستی 2.امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) خواهش می کنم نظر بدهید باتشکر از شما رفقا

نازنين

اميدوارم دلتون هميشه به هم نزديك باشه و چراغ خونه تون هميشه روشن

الناز

سلام . پیشاپیش بهتون تبریک میگم . ایشالله لحظات خوب و خوشی کنار همسر و فرزندتون داشته باشین .[هورا][دست][گل]

راحله

مباااااااااارک باشه عزیزم! [هورا]

mahtab

پیشاپیش مبارکاست همیشه شادوخوشبخت باشین و سایتون رو سر پسرکتون مستدام باشه ان شاءالله

ترنج

سلام خوبي؟ حسين كوچولو خوبه بزرگ شده؟ سالگرد ازدواجتون مبارك باشه دوستم