خرید کیف و کفش

ای کاش می شد به مردم ایران اینو آموزش دادکه اگر راننده هستی، شغل تو راننده است و دزدی نیست! دزدی یک شغل دیگه است که افراد دیگری به اون اشتغال دارند تو فقط راننده ای! یا اگر مغازه دار هستی شغل شما کاسبیه نه دزدی! باید از طریق کاسبی ارتزاق کنی نه دزدی!

پریروز رفته بودم برای خرید کیف و کفش باغ سپهسالار. همه ی کفشهایی که جنسشون یکیه باید قیمتهاشون هم یکسان باشه ولی اون مدلهای قشنگش خیلی گرونتر بود و مدلهای دیگه ارزونتر مثلا این کفشی که من خریدم 68 تومن همون جنس و همون رنگ مدل دیگه ای که قشنگتر بود می داد 97 تومن! نمی دونم این چه مدلیه؟ بعد جالبه که کفشهایی که سایز 38 نداشتن بازخیلی ارزونتر بودن. رفتم تو مغازه کفش بخرم گفتم 38 بیار. آورد پوشیدم گفتم: این گشاده! یک سایز کوچکتر بیار! فکر کردم قالب کفشه بزرگه باید 37 بگیرم. آورد و پوشیدم دیدم خوبه گفتم همینو میخوام! گفت: اون قبلیه 39 بود، این 38! خیلی ناراحت شدم، یعنی می خواست منو گول بزنه 39 رو که بعدا به زور و با قیمت پایینتر باید بفروشه به من قالب کنه! تازه 39 رو که پوشیده بودم می گفتم گشاده چقدر اصرار می کرد که همین خوبه!

با همسری و پسرک رفته بودیم خرید خیلی خرید خوبی بود وقتی با هم نباشیم راحت نمی تونم خرید کنم. حسین خیلی با مزه بود ما ویترین مغازه ها رو می دیدیم اون روی کالسکه نمی تونست ببینه بلند شده بود روی کالسکه وایساده بود ببینه ما چی رو داریم نگاه میکنیم. یه کیف خیلی ناز و خیلی ارزون خریدم که همکارام میگن: 125-150 بهش میخوره به کسی نگو 25 تومن خریدیش! از ایستگاه مترو بهارستان خریدمش. کلا مدلها و جنسها و قیمت کیفهاش خیلی خوب بود.

/ 1 نظر / 16 بازدید