دوستای گلم ممنون

امروز مصادف با سالگرد عروسی من و همسریه و متاسفانه خیلی امسال همه چیزمون درهم برهمه و بعید می دونم هیچ جشنی در کار باشه.... همسری هم که بنده خدا کلی برام لباس خریده چون هیچ کدوم لباسام اندازه ام نبود و مخصوصا که تو فصل زمستون لباس بیشتری نیاز دارم حالا دیگه با این همه خریدی که انجام دادم از کادو خبری نیست... اما امرزو روز خیلی قشنگیه چون هم شب عید غیره و هم به خاطر سالم بودن نی نی خوشحالیم.

دیروز رفتم برای اکوی قلب نی نی که از صبح تا ساعت 5 بعد از ظهر معطل شدم. خیلی موسسه نسل امید بد نوبت میده به همه بیمارها میگه یک ساعت مشخص بیان و بعد که همه اومدن هر کسی رو یه زمانی ویزیت میکنه. خلاصه اینکه رفتم و اکوی قلب نی نی رو که تقریبا سونوگرافی بود ولی یه مقدار پیشرفته تر انجام دادم. خیلی با مزه بود هی دکتره برای سونوگرافی به شکمم فشار می آورد و یهو دیدم نی نی به نشانه ی اعتراض یه لگد زد! فکر کنم دردش گرفت! منم هر 2 دقیقه یکبار از دکتر می پرسیدم: نی نی سالمه؟ اونم خدا رو شکر تا آخر گفت: سالمه و مشکلی نیست. بازم هزاران بار خدا رو شکر و بسیار بسیار ممنونم از همه ی دوستای گلم که تو این مدت برای نی نی دعا کردند از جمله مامان فلفلی، ترنجی، محمد آقا، کوچولو، مژگان خانم، الی، راحله و بتی جون که واقعا دعاهای همتون برام دلگرمی خوبی بود و هست.  امیدوارم تو این شب آسمانی خدای مهربونم به همه ی کسانی که در آرزوی نی نی هستند نی نی سالم عنایت کنه ...

پیشاپیش عیدتون مبارک و التماس دعا

/ 10 نظر / 16 بازدید
کوچولو

الحمدلله...[هورا] و اما انشاءالله همیشه در حصن ولایت مولایش باشد و باشید و باشیم...[لبخند] که "ولایة علی بن ابیطالب حصنی، فمن دخل حصنی امن من عذابی"[گل] عید ولایت بر شما مبارک... شما که بهترین عیدی رو در این روزها دریافت کردید، امیدوارم هر روزتان عید باشد[گل]

مژگان امینی

عید سالگرد ازدواج سلامتی حسین آقا مبارک بزرگ ترین کادو را خدا به شما داد.مبارکتان باشد.

خانومه:)

خب خدا رو هزاران بار شکرررررررررررر برای سالم بودن نی نی از ته دل دعا میکنم بارداری راحت و زایمان خیلی خوبی داشته باشی راستی نی نی کی به دنیا میاد؟

فلفلي

آخيش خدا روشكر عزيزم خيالمون و راحت كردي [دست][بغل]

بتی

سالگرد ازدواجتون مبارک!2 ساله شدین؟[قلب]

محمد

خدا روشکر که مشکلی برای نی نی نیست امیدوارم سالم وشاد باشید

راحله

[هورا][هورا][هورا][هورا] این برای سالگرد ازدواج [هورا][هورا][هورا][هورا][هورا][ماچ][بغل] اینم برای حسین آقا!

کوچولو

... و اما، "آهسته گویمت، نکند بشنود "رباب" ؛ از عمر "اصغر"ش، پانزده روز مانده است"... ؛ مامان حسین کوچولو، محرم امسال با سالای قبل خیلی فرق داره، نه؟ خیلی... امسال محرم برات یه نمک دیگه ای داره انشاءالله... می دونم با این حرفا، دلت بیشتر از هر چیز دیگه ای مجنون و مشعوف می شه... عاشق حسینی دیگه... هر روزت از روز قبل، شیداتر انشاءالله..

دختراردیبهشتی

[لبخند] مبارکه مبارک..عروسیتون مبارک.. چه نی نیه باکلاسییی... ریتا جونم حسین چن ماهش شده؟؟؟[رویا]