5 بعد از ظهر امروز را دوست دارم

همسر عزیزم صبح امروز صبح قشنگی است.

عزیز مهربانم این همان صبحی است که هر دو انتظار 5 بعد از ظهرش را کشیدیم و از آن بعد از ظهر به بعد همیشه حامی ام بودی و همیشه بهترین پاسخ به تمام خواسته هایم.

این متن اس ام اس امروز صبح به همسری. امروز سالگرد شمسی عقدمون هست.

درست یادمه که قبل از ازدواجم شرایط خیلی بدی داشتم از طرف خانواده هم تحت فشار بودم بجز پدر و مادرم همه ی فامیل هم می پرسیدند چرا ازدواج نمیکنی؟ و خلاصه خیلی اذیت میشدم چند روزی همش داشتم فکر می کردم تا اینکه یک روز صبح تصمیم کبری رو گرفتم. تصمیم گرفتم ازدواج کنم و همون موقع هم 3 تا خواستگار خوب داشتم یعنی خانواده هاشون و شرایط ظاهریشون خوب به نظر می رسید گفتم به هر حال با یکی از اینا ازدواج میکنم. دیگه از همه چی خسته شدم! و جالب بود که همسری اولین نفر از اون 3 نفر بود که درست یک هفته بعد از تصمیم کبری دیدمش و حس کردم میتونم بهش اعتماد کنم و بعد از حدود3 ماه مراحل خواستگاری و آشنایی چهارشنبه بله برون کردیم و شنبه هم مثل امروز عقد کردیم. به خاطر همین من همیشه به تمام دخترهای دور و برم که ازدواج کردن براشون مشکل میشه میگم: فقط تصمیم بگیر! خدا برای ازدواج همیشه بهترین رو سر راهت قرار میده به شرطی که خودت بتونی بهترین رو تشخیص بدهی!

/ 7 نظر / 20 بازدید
ترنج

به به ریتا جونم تبریک میگم انشالله صد سالگی سالگردتونو جشن بگیرین ما هم باشیم تبریک بگیم دوستم [قلب]

ترنج

ریتا بعد پاسخ اس ام اس به این قشنگی چی بود؟هان [چشمک]

mahtab

سلام خانومی این روز زیبا رو بهتون تبریک میگم و امیدوارم سالهای سال در کنار هم روزگار بگذرونین و سایتون رو سر پسر کوچولوتون مستدام باشه همیشه ایدیولوژیتون در مورد ازدواج خیلی جالب بود برام، اصلا همچین تصوری نداشتم تا حالا، خوبه به قول مهدیه جون، یکی از خواننده های وبلاگم یک بار بیاییم و از ماجرای خواستگاریهامون تا ازدواج بنویسیم راستی یک سوال داشتم، اگر حمل بر فضولی نباشه، معنای اسم شما چیه؟ این اسم مجازیتونه یا واقعی؟ ممنونم

فلفل بانو

مبارکا باشه عزیزم عشقتون پایدار

خاطره

سلام عزیزم سالگرد ازدواجتون مبارک... چه تصمیم خوب و زیبایی[گل]

دختراردیبهشتی

تبریکک میگممم ریتاا جونممم..

مژگان امینی

مبارک باشه امسال وهمه سال ما هم بیست ونه اسفند عقدکردیم