دیشب خیلی اعصابم خورد شد . این همسایه کاملا بی مبالات ساعت ٢ نصف شب سر و صدا کردن . بعدشم من سر همون مسئله ای که همسایه به وجود آورد با همسری صحبت کردم و هر دو مون یه خورده ناراحت شدیم . البته اینکه من میگم سر و صدا سر و صدای معمولی نبود ! چرا انقدر این خونه ها رو بد می سازند که صدا به این راحتی منتقل بشه !

 بعد از صحبت با همسر خان هم که بد خواب شدم و خوابم نمی برد  امروز هم یه خورده کسلم  

 

راستی یه طرح دادن تو اداره ما که فقط در حد حرفه شاید هرگز عملی نشه . اما خیلی جالبه . طرح کار در منزل . مثلا به جای اینکه بریم اداره بریم خونه و کارهای اداری رو تو خونه انجام بدیم . بعضی کارها رو نمیشه اما لااقل کار سه روز در هفته رو میشه برد خونه . از مزایای این طرح هم اینه که الکی هزینه آب و برق و نگهداری ساختمان به اون بزرگی و گرم و سرد کردنش و غذا و حضور و غیاب و این مسائل از بین میره . و سایر مزایایی که داره و از نظر من شایان توجه هست اینه که دیگه نمیتونی غیبت کنی .

من آدم بدی نیستم ها ولی نمیشه غیبت نکرد . خب تقصیر خودشونه که پیش مدیر جلف بازی در میارن و مدیر رو تحت تأثیر اغواهای زنانه قرار میدن . خیلی زشته و خیلی خجالت آوره که یه زن جای اینکه با کار کارشناسی از امتیازی استفاده کنه و حقی رو به خودش اختصاص بده با ترفندهای زنانه این کار رو بکنه ! حتی اگه کسی خبرچینی بکنه به نظر من خیلی آدم شریفیه تا اینکه کسی با ناز و عشوه دل مدیر رو به دست بیاره . خب آدم تو همچین شرایطی می طلبه که غیبت کنه . تقصیر خودم نیست اما امیدوارم با اجرای این طرح هم من دیگه غیبت نکنم هم خستگی این راه طولانی تو تنم نمونه !